حضور در دهمین نمایشگاه بورس ، بانک و بیمه به همراه موسسه اعتباری ثامن

در تاریخ 26 الی 29 فروردین ماه 1396 شرکت ثامن سازه عرش به عنوان یکی از اصلی ترین شرکت های زیر مجموعه موسسه اعتباری ثامن به همراه سایر شرکت های زیر مجموعه در دهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه در محل نمایشگاه های بین المللی تهران سالن میلاد شرکت کرد .

صدور گواهینامه های استانداردهای ISO 9001، ISO 14001، OHSAS 18001 و HSE-MS

در نهم اسفند ماه و با گذشت یکسال از صدور گواهینامه های استانداردهای ISO 9001، ISO 14001، OHSAS 18001 و HSE-MS، اولین ممیزی مراقبتی بررسی تداوم و برقراری این استانداردها توسط شرکت ثامن سازه عرش برگزار گردید.

این ممیزی که توسط شرکت WQA انگلستان برگزار شد، از ساعت 8 صبح با جلسه افتتاحیه و معرفی معاونین و مدیران شرکت و ارائه توضیحاتی پیرامون فعالیت های شرکت ثامن سازه عرش آغاز شد.

تیم ممیزی که شامل دو نفر بود، برنامه تنظیم شده را با همراهی نماینده مدیریت در سیستم مدیریت یکپارچه در واحدهای مربوطه پیش بردند.

این ممیزی شامل بررسی مدارک و سوابق اجرای فعالیت های واحدها و مقایسه آنها با تعاریف و الزامات استانداردهای فوق الذکر و همچنین  بررسی حرکت سیستم در جهت اهداف تعیین شده می باشد.

ممیزی دفتر مرکزی از واحدهای مدیریت، سیستم­ها و روش­ها، پشتیبانی و خرید، قراردادها، اداری، فروش و رضایت مشتریان، HSE، بازاریابی و سرمایه گذاری، طراحی و مهندسی، و ممیزی پروژه طرح توسعه مجلس شورای اسلامی از واحدهای ساخت و اجرا، کنترل پروژه، نظارت و کنترل کیفیت، HSE، ماشین آلات و تجهیزات انجام گرفت و در نهایت ممیزی با جلسه اختتامیه خاتمه یافت.

لازم به ذکر است شرکت WQA انگلستان یکی از معتبرترین شرکت­های بین­المللی ثبت و صدور گواهی­نامه استانداردهای مدیریتی می­باشد. WQA در سال 1999 فعالیت خود را آغاز نموده و در بیش از 40 کشور دارای شعبه/نمایندگی می­باشد. WQA نیز از طریق اولین و معتبرترین مرجع اعتباربخشی جهان (UKAS) مورد ارزیابی و تایید صلاحیت قرار گرفته است.

افتتاح رسمی پروژه تجاری تفریحی عرش آجودانیه

در تاریخ 95/11/21 و به مناسبت سی و هشتمین ساگرد پیروزی انقلاب اسلامی طی مراسمی پروژه تجاری تفریحی عرش آجودانیه افتتاح گردید .

این جلسه که با حضور مدیر عامل محترم موسسه اعتباری ثامن جناب آقای دکتر پور زرندی و اعضای محترم هیئت مدیره شرکت و معاونین و مدیران در محل پروژه برگذار گردید، جناب آقای دکتر پور زرندی ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد شرکت ثامن سازه عرش ، از تلاش کلیه همکاران و مدیران ، که نقش مهمی در این پروژه داشتند قدردانی کردند .

بیشتر بدانیم …

انتصاب آقای مهندس احمد آتش جام به عنوان مدیرعامل جدید شرکت

در تاریخ 95/10/25 جناب آقای دکتر پورزرندی مدیر عامل محترم موسسه اعتباری ثامن ، طی حکمی آقای مهندس احمد آتش جام را به عنوان مدیر عامل جدید شرکت معرفی و از زحمات جناب آقای مهندس سید امیر عباس هاشمی تقدیر نمودند.

انتصاب آقای محمد رضا عربان به عنوان سرپرست مدیریت فروش

در تاریخ 95/09/07 مدیر عامل محترم شرکت، جناب آقای مهندس هاشمی طی حکمی آقای محمد رضا عربان را به عنوان سرپرست مدیریت فروش شرکت منصوب نمودند.

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ

به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری سید الشهدا، امام حسین علیه السلام ، دهه اول محرم هر روز  صبح مراسم پر فیض زیارت عاشورا در شرکت برگزار می گردد.

بیشتر بدانید …

تقدیر از جمعی از پرسنل نمونه HSE در پروژه­ های شرکت، به مناسبت بزرگداشت روز ملی ایمنی و آتش­نشانی.

چه زیباست کلام حضرت حق که فرمودند:

“مَنْ أَحْیاها فَکأَنَّما اَحیا النَّاسَ جمیعاً” (هرکس انسانی را از مرگ رهایی بخشد، چنان است که گویی همه مردم را زنده کرده است)،

و چه شایسته است که خداوند منان تقدیر عوامل HSE را بر همین امر قرار داده است.

بیشتر بدانیم …

بازدید مدیر عامل موسسه اعتباری ثامن از شرکت

روز سه شنبه مورخ 95/05/16 جناب آقای دکتر پورزرندی با هیات همراه جهت بازدید و آشنایی بیشتر با دستاوردهای شرکت ثامن سازه عرش در محل دفتر مرکزی شرکت حضور یافتند .

در این بازدید 2 ساعته که با حضور اعضاء محترم هیئت مدیره شرکت انجام پذیرفت، معاون محترم مهندسی به تشریح فعالیت های عمرانی شرکت پرداختند و ضمن بررسی دستاوردها و موانع پیشرو ، برنامه های آتی مورد بحث قرار گرفت. …. 95/05/16

مجتمع تجاری و تفریحی عرش آجودانیه

اجرای مجتمع تجاری و تفریحی عرش آجودانیه از ابتدای سال 89 آغاز گردید و در ابتدای سال 95 پایان پذیرفت. از امتیازات ویژه این پروژه می­توان به این نکته اشاره نمود که در شعاع یک کیلومتری این مجتمع، مجموعه تجاری و تفریحی با این وسعت وجود ندارد. با توجه به بافت متراکم مسکونی منطقه با قدرت خرید متوسط رو به بالا پیش بینی رونق و موفقیت این مجموعه قریب الوقوع می­باشد. در کنار نیاز منطقه به مجتمع تجاری تفریحی در این وسعت می­توان به ترافیک کم منطقه، آب و هوای مناسب و مناظر طبیعی زیبا از کوه و شهر تهران و محل قرار گیری مناسب با سه وجه قابل دسترسی به خیابان و در مجاورت پارک به عنوان عوامل دیگر موفقیت مجموعه نام برد. … 95/04/10

مجتمع مسکونی لاله پردیسان (فاز جنوبی)

احداث مجتمع مسکونی لاله پردیسان در سه فاز شمالی، جنوبی و ورزشی از انتهای سال 89 آغاز گردید و در انتهای سال 94 به طور رسمی تحویل واحدهای فاز جنوبی به خریداران محترم صورت پذیرفت. از نقاط قوت این مجموعه می­توان به موقعیت مناسب مکانی آن اشاره نمود که با توجه به واقع شدن در شهرک پردیسان و برخورداری از امنیت و نظم بالا، نزدیک بودن به مراکز مهم خرید مانند مهستان، میلاد نور و گلستان و سهولت در دسترسی به اتوبان­های مهم شهر، این مجموعه را به مکان مناسبی جهت سکونت تبدیل نموده است. نمای این مجموعه ترکیبی از آجر و سنگ بوده که در کنار سادگی و طراحی منحصر به فرد زیبایی ویژه­ای را به ارمغان آورده است. … 94/10/05